Nowa usługa T- Mobile „Chroń swoje dziecko”

  • -

Nowa usługa T- Mobile „Chroń swoje dziecko”

Category : Bez kategorii

Internet to już codzienność niemalże każdego dziecka czy nastolatka. Z tego też względu wzrasta zapotrzebowanie na usługi, dzięki którym możliwa będzie kontrola tego w jaki sposób dziecko korzysta z sieci. Takie możliwości daje nowa usługa T- Mobile „Chroń swoje dziecko” dostępna dla wszystkich osób korzystających z usług tego operatora telefonii komórkowej już od niecałych 5 złotych miesięcznie. Jakie korzyści daje taka usługa?

1. Jako rodzic możesz korzystać z prostego narzędzia do zdalnego zabezpieczenia i zarządzania wszelkimi treściami, które przegląda dziecko przez telefon, komputer, czy tablet. Możesz także z dużą łatwością blokować niepożądane strony internetowe, które według Ciebie dziecko nie powinno przeglądać. Masz nawet możliwość ustawienia zakresu treści na popularnych portalach internetowych. Dziecko może z nich korzystać, ale niektóre informacje są blokowane.

2. Możesz wygodnie i łatwo ustalić limit czasu jaki dziecko będzie mogło spędzić w internecie.

3. Aktywacja usługi trwa dosłownie kilka minut, a obsługa narzędzia jest prosta i intuicyjna. Usługa dostępna jest na Adroida, iOS i Windows Phone.


Przyjazne serwisy

Bezpieczne wózki dla dzieci - www.sklep-tosia.eu oraz dziecięce foteliki samochodowe.

Władza rodzicielska - chcerozwodu.info

Projekty Homekoncept - www.homekoncept.com.pl

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

    Kategorie