Masz dzieci? Zastosuj przyciemnianie szyb samochodowych!

  • -

Masz dzieci? Zastosuj przyciemnianie szyb samochodowych!

Category : Bez kategorii

Podróżowanie z dziećmi autem to nie lada wyzwanie. Maluchy często nie lubią jeździć. Można umilić im ten czas i zadbać o ich większy komfort poprzez zastosowanie przyciemniania szyb. O tym, jakie korzyści daje ten zabieg można poczytać na stronie Studiok22 , gdzie dowiemy się wszystkich szczegółów. Streśćmy krótko wszystkie plusy jakie ma przyciemnianie szyb samochodowych, zwłaszcza, gdy posiada się dzieci, z którymi często lub w dalekie strony się wyjeżdża.

Przyciemnianie szyb samochodowych to jednak nie tylko komfort jazdy.1221242111(13)

Przyciemnianie szyb samochodowych to nie tylko komfort jazdy.

Mamo świeci mi słońce!

Taki tekst słyszy nieraz każda mam podróżująca autem z dzieciakami. Rażące je w oczy słońce przeszkadza maluchom w cieszeniu się jazdą. Często rodzice instalują doczepiane na ssawki zasłonki, ale takie rozwiązanie jest krótkotrwałe i często przyssawki się psują lub ściągają je ciekawskie rączki dzieci. Przyciemniania szyb gwarantuje długowieczność ochrony przed słońcem. Maluchom nie świeci w oczy, a rodzice mogą spokojnie prowadzić auto, nie martwiąc się płaczącym z tyłu bobasem. Dzięki przyciemnianiu nie nagrzewa się auto.

Przyciemnianie szyb chroni nasze dzieci podczas podróży autem

Przyciemnianie szyb samochodowych to jednak nie tylko komfort jazdy. To także ochrona dla nas i przede wszystkim naszych dzieci w czasie samochodowych wojaży. Folie na szybach likwidują w 90% odblaski słoneczne szkodliwe dla oczu, a także redukują promieniowanie UV, które przenika przez szyby i może szkodzić skórze i oczom, głównie dzieci. Przyciemnianie szyb jest też przydatne przy tak ekstremalnych sytuacjach, jak wypadki samochodowe. Folia na szybie zatrzymuje odłamki szkła i nie wpadają one do środka raniąc pasażerów.


Przyjazne serwisy

Bezpieczne wózki dla dzieci - www.sklep-tosia.eu oraz dziecięce foteliki samochodowe.

Władza rodzicielska - chcerozwodu.info

Projekty Homekoncept - www.homekoncept.com.pl

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

    Kategorie