Czy warto odwiedzić park miniatur inwałd?

  • -

Czy warto odwiedzić park miniatur inwałd?

Category : Bez kategorii

Z reguły jako cel wyjazdów wakacyjnych obieramy sobie góry, morze, ewentualnie miasta. A co gdyby jako główną atrakcję wyjazdu wakacyjnego wybrać park miniatur inwałd? Obok znajduje się przecież www.parkhotellyson.pl , w którym można nocować i wtedy ma się kilka dni, w ciągu których można dokładnie zwiedzić park.

 

Park miniatur inwałd

 

Według mnie jak najbardziej warto tu przyjechać. Jeżeli jesteś osobą, która jest ciekawa świata, lub go poznawać to jak najbardziej warto, żebyś odwiedził to miejsce. Oprócz miniatur, w parki inwałd znajdziesz również różnego rodzaju pokoje tematyczne jak np. sala tortur, albo pokój tkacza.

 

Odwiedzenie każdego takiego miejsca w parki miniatur inwałd pozwoli Ci lepiej poznać świat i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

 

Dla mnie ciekawą atrakcją jest jeszcze zielony labirynt – poruszanie się po nim jest genialnym doświadczeniem, a gdy już uda się z niego wyjść, to rozpiera człowieka duma i satysfakcja.

 

Na tym atrakcje w parku miniatur inwałd się nie kończą. Można by je wymieniać bardzo długo. Jednak według mnie oprócz atrakcji korzystna jest jeszcze cena biletu do tego parku. Za 70zł można przez cały dzień korzystać ze wszystkich atrakcji (nieliczne są dodatkowo płatne). To sprawia, że park miniatur inwałd według mnie wygrywa cenowo z większością parków rozrywki.

 

12369930_960_72(3)

Atrakcje w parku miniatur inwałd się nie kończą.

 

Blisko niego jest zlokalizowana np. energylandia. Osobiście wybrałbym jednak park miniatur, ponieważ oferuje on znacznie bardziej zróżnicowane atrakcje.

 


Przyjazne serwisy

Bezpieczne wózki dla dzieci - www.sklep-tosia.eu oraz dziecięce foteliki samochodowe.

Władza rodzicielska - chcerozwodu.info

Projekty Homekoncept - www.homekoncept.com.pl

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

    Kategorie