Co zrobić gdy ktoś nie płaci alimentów?

  • -

Co zrobić gdy ktoś nie płaci alimentów?

Category : Bez kategorii

 

Alimenty to nie tylko ściąganie pieniędzy z drugiej osoby. Bardzo często są one istotnym elementem budżetu np. matki wychowującej samotnie dziecko. Jeżeli ojciec dziecka przestaje płacić alimenty, to powstają kłopoty finansowe. Dlatego też http://chcerozwodu.info/adwokat-rozwody-lublin_podzial-majatku pomaga w tym, żeby osoba, która powinna płacić alimenty znów zaczęła to robić. Jest to adwokat zajmujący się prawem rodzinnym działający w Lublinie.

 

Zmartwiona młoda kobieta po wizycie u adwokata prawa rodzinnego w Lublinie.192(17)

Zmartwiona kobieta po wizycie u adwokata prawa rodzinnego w Lublinie.

 

Co zrobić w takiej sytuacji?

Są różne możliwości. Niektóre osoby od razu wpiszą w wyszukiwarkę hasło „adwokat, prawo rodzinne, Lublin” natomiast inni będą skupiali się przede wszystkim na rozwiązaniu sprawy samemu, na własną rękę. Co najlepiej zrobić?
Pójście od razu do adwokata, który zajmuje się prawem rodzinnym według mnie nie jest najlepszym pomysłem. Nie ma znaczenia czy mieszka się w takim mieście jak np. Lublin, czy w małej wsi. Najlepiej na początku spróbować się dogadać z drugą stroną.
Jeżeli ona nie odpowiada to najlepiej udać się do adwokata od prawa rodzinnego. On podpowie co robić. Być może konieczna jest wyprawa do większego miasta jak np. Lublin, jednak warto to zrobić, bo to być może jedyna szansa, żeby druga strona zaczęła płacić alimenty.
Można też przed podróżą do adwokata od prawa rodzinnego najpierw postraszyć drugą stronę tym, że tam się wybierasz. Na niektórych osobach już samo widmo wizyty u adwokata zrobi wrażenie i zaczną płacić.
Adwokat, prawo rodzinne, Lublin – to połączenie jest często jedyną możliwością, by druga strona wywiązała się ze zobowiązań.

 


Przyjazne serwisy

Bezpieczne wózki dla dzieci - www.sklep-tosia.eu oraz dziecięce foteliki samochodowe.

Władza rodzicielska - chcerozwodu.info

Projekty Homekoncept - www.homekoncept.com.pl

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

    Kategorie