Co potrafi SafeKiddo?

  • -

Co potrafi SafeKiddo?

Category : Bez kategorii

SafeKiddo to aplikacja mobilna polskiej marki, której głównym zadaniem jest ochrona dzieci surfujących po internecie. Aplikacja powstała jako odpowiedź na palącą potrzebę kontrolowania tego, w jaki sposób nasze dzieci korzystają z sieci. Autorzy aplikacji szczycą się tym, że aplikacja została stworzona „przez rodziców i dla rodziców”, przez co jest bardzo funkcjonalna, intuicyjna w obsłudze i po prostu przydatna. Za pomocą aplikacji można skonfigurować wytyczne co do przeglądania stron przez dziecko na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie, smartfonie, a nawet za pośrednictwem konsoli do gier. To właśnie uniwersalność aplikacji jest jej największą zaletą.

Dzięki tej aplikacji będziesz mieć możliwość:

  • Szczegółowo określić do jakich treści w sieci Twoje dziecko może mieć dostęp. Jest to nierozerwanie związane z wiekiem dzieckiem, a zasady korzystania z zasobów internetowych możesz modyfikować w dowolnej chwili. Możesz także zdefiniować wyjątki od reguły, jeśli uznasz, że dana strona nie jest tak groźna dla dziecka jak pozostałe z danej tematyki. To Ty zarządzasz tym, co dziecko spotka w wirtualnym świecie i możesz je skutecznie bronić przed szeregiem różnych internetowych zagrożeń.

  • Monitorować czas, jaki Twoje dziecko poświęca na korzystanie z sieci. Jeśli ustalasz dziecku harmonogram nauki i czasu wolnego, możesz też określić godziny, kiedy dziecko będzie mogło korzystać z internetu.

  • Pełnej kontroli tego, co dziecko przegląda. To dostęp do historii przeglądania wszystkiego, co zainteresowało Twoje dziecko.

  • Otrzymać informację od aplikacji w momencie, kiedy dziecko będzie chciało zobaczyć stronę, która została przez Ciebie zdefiniowana jako niedozwolona.

  • Dziecko może nie mieć świadomości tego, że jest kontrolowane.

W tym momencie aplikację może zainstalować każdy, kto korzysta z systemu Android oraz Windows Phone. Aplikacja jest cały czas rozwijana i w najbliższej przyszłości powinna być dostępna także na iOS. Z aplikacji może skorzystać każdy za darmo w wersji próbnej na okres 30 dni.


Przyjazne serwisy

Bezpieczne wózki dla dzieci - www.sklep-tosia.eu oraz dziecięce foteliki samochodowe.

Władza rodzicielska - chcerozwodu.info

Projekty Homekoncept - www.homekoncept.com.pl

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

    Kategorie